4 internetiäri ideed, millega palgatöö kõrvalt alustada

Internetiäri võimaldab palgatöö kõrvalt teenida lisasissetulekut. Internetiäri loomine on tegelikult jõukohane paljudele inimestele, kuid see nõuab eeltööd ja teadmisi.

Elus võib iga asjaga ebaõnnestuda, kuid oluline on uuesti ja targemalt tegutseda. Nii on ka internetiäriga. Kogemusest õpid kindlasti väga palju uut tuleviku tarbeks. Järgnevalt jagan teiega internetiäri ideid.

1. Kirjuta e-raamat

E-raamatu loomisega on niisamuti, et saad ühekordse töö eest mitu korda makstud. Sa saad koostada näiteks mõne kasuliku info kogumiku, mis inimesi aitab.

E-raamatu eest küll väga kõrget hinda küsida ei saa, kuid see on siiski väärt koostamist. Töö on ühekordne ning ainsaks peamiseks tegevuseks jääb sul blogimine ja sotsiaalmeedias inimeste jaoks kohal olemine.

Sa saad ka koostada näiteks sellise infokogumiku, milles sisalduvad nii videojuhised kui ka tekstimaterjalid.

2. Tee audiokursus

Audiokursus on üks viis, kuidas sa saad samuti salvestada oma loengu või õpetuse, millega inimesi aitad. Pane see oma kodulehel müüki ja teeni raha.

3. Paku teenuseid

Võimalik on pakkuda erinevaid teenuseid. Näiteks konsultatsiooni, kodulehe loomist, reklaamtekstide koostamist jne. Miks mitte ka pakkuda mõlemat – nii teenuseid kui ka erinevaid infotooteid.

4. Loo e-kursus

Üks võimalus on luua esmalt valmis oma e-kursus ja alles siis see müüki panna. Kuidas e-kursust internetis müüa? Loo oma isiklik blogi, mis keskendub just sulle huvipakkuvale valdkonnale. Jaga oma blogis väärtuslikke soovitusi ja nõuandeid, mis inimesi aitavad ja inspireerivad.

Kas keegi on loonud sind huvitavas valdkonnas mõne e-kursuse? Kui nii on, siis soovitan sul läbida selle e-kursuse õpilasena. Nii saad aimu, kuidas e-kursus on üles ehitatud ning kindlasti saad ideid, kuidas tulevikus luua endale parem e-kursus just sulle omasel ja ainulaadsel viisil.

E-kursuse idee leidmisel võib olla abiks üks lihtne soovitus – meenuta, missugune unistus on sind väga noorest east alates mõtetes ja tunnetes saatnud. Missugust elu sa oled soovinud elada? Missugust tööd soovisid teha? Nooruse mälestustel võib olla tugev seos sinu praeguste unistustega.

Teine viis on otsa vaadata oma praegusele elule ning küsida endalt, mida ma tahan luua? Mis sinu sees nö kipitab? Missuguse probleemiga oled enim hädas? Kas võib olla, et ka teised on sellega jännis? Kui nii on, siis ongi äriidee leitud. Tee tööd iseendaga, hakka lahendama mõnda probleemi ja saad hakata looma endale meelepärast elu.

Tõnu Põldma

Olen inimene, kes soovib aidata luua Sinu ellu positiivseid muutusi. Siin veebilehel jagan ma infot, mis mind on aidanud. Loodan, et Sa leiad siit häid mõtteid, kuidas oma elu paremaks muuta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga