Lihtsaid mõtteid õnneliku elu loomiseks

Sa oled oma elus seal, kus sa oled, sellepärast, kes sa oled. Sa oled elanud oma elu parimate võimete kohaselt ja loonud senised olukorrad ja sündmused oma parima äranägemise järgi. Kõik see on olnud sinule vajalik ja hea kogemus, mis aitas sul tänase päevani elada.

Kui sa pole hetkel rahul, tuleb vajadusel millestki loobuda ja teha ruumi kõigele uuele ja paremale, mis tahab sinu ellu tulla.

Ära pikalt kahetse

Kui sa endiselt midagi kahetsed, siis lase sel kahetsusel närbuda tähelepanu puuduse kätte, kuniks see kaob. Ära raiska energiat selle tarbetu mõttetegevuse peale!

Ole tänulik kõikidele inimestele, kes sinu elus on ja on olnud

Mõned inimesed on küll tõprad ja mõned inimesed ka jäävad tõbrasteks, kuid see ei tähenda, et sa peaksid saama üheks nende hulgast. Nad on õpetanud sulle oma käitumisega seda, missugune inimene pole vajalik olla. Valida tuleb olla hea inimene.

Viha sind alati ei aita

Kui sa pead oma elu jagama vihaga, siis see on elu lisakoormaga – raskusega, mis väsitab. Püüa anda mõtetes vabaks kõik sinu elus lõppenud olukorrad, mis ei lase sul praegu rõõmsalt elada.

Sa ei pea teiste järele ootama ega nende külge klammerduma

Igaüks käib oma teed ja kui ta enam ei soovi kohe või üldsegi enam mitte sinuga sama rada mööda edasi jalutada, siis austa tema valikut. See on tema viis õppida paremini elama.

Kuula, mis inimesed sulle öelda soovivad

Iga inimene sinu elus on siin selleks, et sind aidata, et olla sulle toeks sinu teekonnal saada paremaks inimeseks – kuigi vahel paistab sellele õpetusele vähe valgust.

Austa oma vanemaid tingimusteta

Väikse lapsena hoiti sinult käest kinni ja näidati sulle, missugune elu on. Tänu nendele sai sinu elu siin võimalikuks. Isegi, kui sinu vanemad pole olnud supervanemad, siis tea, et nad lihtsalt ei osanud paremini. Sa võid alati olla ise parem lapsevanem oma lapsele.

Õnn on armastus

Tõelist rõõmu loob vaid üks tunne – armastus – iseenda, teiste ja elu vastu.

Andesta iseendale

Kõik halb, milles end süüdistad, lahkub sinu seest, kui sa lubad sel lahkuda – selleks tuleb vaid alustuseks soovida iseendale andestada.

Naerata!

Tõnu Põldma

Olen inimene, kes soovib aidata luua Sinu ellu positiivseid muutusi. Siin veebilehel jagan ma infot, mis mind on aidanud. Loodan, et Sa leiad siit häid mõtteid ja ideid, kuidas oma elu paremaks muuta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.