Meditatiivne tekst oma sageduse tõstmiseks

Tekstis on puudutatud lihtsaid ja inimlikke teemasid, mis aitavad meenutada ja väärtustada seda, mis on elus oluline.

Ma andestan kõigile. Olen alati käitunud just täpselt nii, nagu ma olen suutnud oma parimate võimete kohaselt. Ka siis, kui millegi vastu eksisin –  ma lihtsalt ei osanud paremini.

Minu kallis Olemus, minu kallid inimesed, lähedased ja kõik võõrad, keda ma ei tunne, ma palun teilt südamest andeks, kui olen teid kuidagi oma tahtlike või tahtmatute tegudega kahjustanud. Nüüd mõistan, et olen olnud õpilane selles suures koolis, mida kutsutakse Eluks. Ma palun teilt kõigilt andeks. Ma palun samuti endalt andeks. Kõigelt palun ma südamest vabandust.

Ma pole olnud elus piisavalt tähelepanelik kõigi ja kõige suhtes. Oleksin soovinud käituda paljudes olukordades teisiti. Kõik, mida olen läbi elanud iseendas ning kõik, mida on tundma pidanud teised minu valikute tõttu, neile kõigile saadan nüüd mõttes armastust ning soovin neile kõike paremat.

Ma enam ei saada kellelegi kahetsusest ja murest varjutatud mõtteenergiat. Soovin kõike paremat iseendale, oma mõtetele ja tunnetele. Vaibugu mu tormised emotsioonid ja elagu minus rahu. Ka kõigis teistes elagu see, mida nad soovivad.

Mõistan, et mul pole olnud ega ole alati õigus. Tean, et igaühel on omamoodi õigus ning ma austan inimese isiklikku tõde ja tema ainukordsust tema loomingus ja eneseväljenduses.

Täna ma püüan mitte astuda kellegi teise vastu mistahes tasandil lahingusse. Ma mõistan, et keskendudes lahingule, ma seda loongi. Ma loon alati seda, millele ma keskendun. Ma tean seda, kuid hoolimata sellest pole mul õnnestunud alati jääda oma keskmesse. Ka sellest pole midagi, sest minus on teadmine, et ma võin oma elu muuta – kasvõi vaid iseenda mõtetes ja tunnetes – viibigu ma kus tahes.

Keegi ei saa võtta minult minu tundeid ja olemust, kui ma seda teha ei lase. Ma annan endale loa olla õnnelik, kogeda iseendas tundeid, millest olen alati unistanud.

Ma tean, et tõmban oma ellu olukordi ja inimesi just täpselt sellepärast, kes ma olen ja mida ma sisaldan oma mõtte- ja tundehoiakutega. Kogu oma olemusega. Ma tean, et tõmban oma ellu neid inimesi, kes on minuga sarnased. Nad meeldivad mulle. Meil on, millest rääkida. Meil on, mida tunda. Meil on ka, mida vihata, kuid teades, mida see loob, püüame keskenduda sellele, mis meeldib ja tekitab iseendas rahulolu.

Mulle meeldib olla armastatud ja hoitud. Mulle meeldivad turvatunne ja naudingud. Mulle meeldib tegelikult elus paljugi, sest tean, et kõik on siin elus omal kohal ja vajalik. Nüüd täna, siin ja praegu soovin kõigile kõike seda, millest nad oma sügaval sisimas puudust tunnevad. Ma soovin, et iga inimene saaks endale seda, mida ta oma sügavaimal tasandil iseenda jaoks vajab.

Ma soovin veel eraldi seda, et iga inimene leiaks endale oma unelmate töö. Soovin samuti, et iga inimene, kes igatseb oma ellu kaaslast, leiaks iseendas armastuse keskme, et ta saaks hakata kiirgama endas ja enda ümber armastust, mis tõmbaks tema ellu unistuste kaaslase.

Lõpetuseks soovin, et igaüks leiaks kõik selle hea, mida ta oma ellu igatseb.

 

Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga