Minust

Olen Tõnu Põldma – inimene, kes soovib aidata luua Sinu ellu positiivseid muutusi.

Siin veebilehel jagan ma infot, mis mind on aidanud. Loodan, et Sa leiad siit häid mõtteid ja ideid, kuidas oma elu paremaks muuta.

Ma usun, et inimene peab saama elus teha seda, mis talle meeldib, sest meeldivad tegevused ja kogemused teevad meid õnnelikuks. Laias laastus võib öelda, et meil on kõik juba loomuomaselt olemas selleks, et saaksime elus end hästi tunda.

Meil kõigil on ainulaadsed anded ja oskused, mida peame õppima kasutama, et saaksime elus hoida kõik olulised valdkonnad tasakaalus. Soovin Sind aidata nii eneseteostuse valdkonnas kui ka elurõõmu leidmise osas.

Olles ise kogenud minevikus depressiooni ja läbipõlemist, oskan kindlasti olla Sinu teel toeks ja mõistvaks kuulajaks. Üheskoos püüame leida vastused põletavatele küsimustele. Näiteks, kui soovid olla edukam tööalaselt või soovid luua oma äri, siis püüame selle õige tee Sinu jaoks üles leida.

Ühte ja ainsat võluvalemit õnnelik olemiseks pole, kuid kindlasti on olemas igaühele olemas tema isiklik õnneretsept.

Usun, et elus õnnelik olemiseks tuleb eemaldada oma elus mittevajalikud tegevused ja lisada sinna juurde just need tegevused, mis aitavad luua Sinu ellu tasakaalu ja rõõmu.

Selleks saame ise väga palju ära teha. Tihtipeale on abiks, kui keegi aitab kõrvalt parema elu loomiseks võimalusi näha. Kui tunned, et mina olen õige inimene Sind aitama, siis võta ühendust.

Tööelus pakuvad mulle huvi internetiettevõtlus, REIKI praktiseerimine (olen reikimeister aastast 2014) ning lisaks on minu elus veel palgatöö – juhin ühes suuremas ettevõttes turvameeskonda.

Kui soovid midagi küsida, kirjuta tonu.poldma@gmail.com ja vaatame, mis teha annab. Võid ka helistada 55594236.

Tänan, et viibid minu kodulehel. Oled oodatud!

Heade soovidega

Tõnu