Oma internetiäriga saad alustada palgatöö kõrvalt

Internetiäriga on võimalik alustada palgatöö kõrvalt. See ei nõua suuri väljaminekuid.

Internetiäri idee leidmine

Internetiäri idee leidmine ei pruugi olla keeruline. Üks võimalus on uurida, mis juba on internetis sinule huvipakkuvas valdkonnas olemas. Tee lihtsalt paremini!

Teine võimalus on luua ise midagi põnevat, mida saaksid internetis oma kodulehel müüa. Näiteks, kui oled loonud oma isikliku e-kursuse, siis saad selle müügilt teenida tulu. Sisuliselt saad sa ühekordse töö eest mitu korda makstud.

Sul läheb vaja toimivat veebilahendust

Selleks, et midagi internetis müüa (näiteks e-raamatut), peab sul olema toimiv veebilahendus. Selle loomine pole tänapäeval keeruline ning kui ise ei oska, saad mõnelt teenusepakkujalt selle tellida. Sul on võimalik osaleda ka mõnel kodulehekoolitusel, mille käigus õpid ise kodulehte looma.

Oluline on väärtusliku info jagamine isiklikul veebilehel

Internetiäris on oluline järjepidev väärtusliku sisu loomine.Väärtuslikku infot saad jagada oma isiklikus blogis. Kirjuta näiteks oma kogemustest, tee uurimistööd oma valdkonna kohta ja saa selles eksperdiks. Oluline on inimesi aidata ja olla nende jaoks olemas, kui nad sinu poole pöörduvad.

Kasvatades järgijaskonda internetis, saad üha enam juurde uusi külastajaid oma kodulehele. Järgijaskonda saadki kasvatada väärtusliku sisu jagamise läbi – sellise sisu, mis läheb lugejale korda. Anna neile infot, mida nad vajavad. Vabasta nad murest/kannatustest, andes neile kasulikku infot, mis lahendab nende probleemi. Nii tulevad inimesed sinu kodulehele tagasi.

Ära muretse ja tegutse

Kui muretsed, et millestki pole oma blogis kirjutada, siis tegelikult ju meist  mitte keegi pole sündinud eksperdiks, kuid on nad on selleks saanud läbi iseenda harimise ja end teemaga kurssi viies. Niisamuti on iga uue ettevõtmisega. Alguses on raskem, hiljem kergem.

Ära ka sellepärast muretse, kui sa end alguses kohe kindlalt ei tunne. Sellest saab üle. Me kõik teeme vigu ning nende vigade nimi on kogemus, millest saab õppida ja olla edaspidi targem.

Tõnu Põldma

Olen inimene, kes soovib aidata luua Sinu ellu positiivseid muutusi. Siin veebilehel jagan ma infot, mis mind on aidanud. Loodan, et Sa leiad siit häid mõtteid, kuidas oma elu paremaks muuta.

2 kommentaari

    1. Tere! Valikuid on mitmeid. Müüa saad internetis näiteks oma loomingut. Tuleb leida endale sobiv võimalus. Mõtle, mida sooviksid enim luua ning selles suunas saadki asuda tegutsema. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga