Soovitusi inimsuhete parandamiseks

Keskendu iseenda õnnele

Head inimsuhted on üheks oluliseks elurõõmu allikaks. Mida õnnelikum sa oled, seda paremad on sinu suhted sind ümbritsevate inimestega. Tähtis on meenutada, et millele sa kõige rohkem elus keskendud, seda sa ka lood. Ära toida oma mõtetes negatiivseid pilte iseendast, mis meenutavad sulle pidevalt, kui õnnetu sa oled või kui halvasti üks või teine asi sinu elus on, vaid võta ka probleeme oma elus just sellistena nagu nad on ning ära võimenda neid.

Jäta teised inimesed rahule

Nad ei pea tantsima sinu pilli järgi ega tegema seda, mida sa soovid. Sina aga ei pea tegema alati seda, mida teised sinult ootavad. Mida vähem teisi millegagi survestada, seda parem kõigile.

Õpi nautima üksindust

Alati pole võimalik olla kogu aeg teistega koos. Seepärast tuleb olla avatud võimalusele, et ühel hetkel pead sa olema ka üksi.

Ava end teistele

Mida ausam ja avatum sa olulistes inimsuhetes oled, seda rohkem austad iseennast ja teisi.

Loobu sellest, mis ei lase sul iseennast armastada

Igasugused väljamõeldud põhjused, miks ei saa ennast armastada, ei lase rõõmsalt elada. Taoline väiksem või suurem mossitamine on kui takistus, mis jääb inimeste vahele ja see ei lase sul ennast vabalt tunda. Seepärast on tähtis aktsepteerida ennast täielikult 100% sellisena nagu sa just hetkel seda lauset lugedes oled.

Leia oma ellu uued inimesed

Kuni sa oled klammerdunud vanadesse suhtesse, milles sa ei tunne end erinevatel põhjustel enam hästi, siis on kindlasti aeg neist loobuda. Mõtle, kus ja mida sooviksid ette võtta ning uuri vastavaid üritusi, millest saaksid osa võtta uute inimestega tutvumise eesmärgil (näiteks mõni laager, koolitus, ühisüritus jms). Võid uurida ka mõnd internetifoorumit või -kommuuni.

Oluline on anda ka maailmale teada, missuguseid suhteid sa oma ellu soovid!

Tõnu Põldma

Olen inimene, kes soovib aidata luua Sinu ellu positiivseid muutusi. Siin veebilehel jagan ma infot, mis mind on aidanud. Loodan, et Sa leiad siit häid mõtteid ja ideid, kuidas oma elu paremaks muuta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.