Kasuliku info kogumik – Internetiäri loomine

54,00 

Kuidas ehitada üles nullist toimiv internetiäri? Sellele küsimusele vastuse andmisele käesolev kasuliku info kogumik keskendubki.

Kui ma peaksin täna nullist alustama oma kodulehe loomist, siis teeksin just nii nagu selles kogumikus ette näidatud. Olen siia koondanud põhilised teadmised, mis on vajalikud alustavale blogijale ja internetiettevõtjale.

Internetiettevõtlus võimaldab teenida sissetulekut ka siis, kui sa magad. Toimiv koduleht müüb sinu tooteid ja teenuseid igal ajal.

Kodulehe loomine pole tänapäeval väga keeruline ning selle ülesseadmisega peaks saama enamik inimesi hakkama. Alati saab ka kellegi endale appi võtta. Koduleht ei pea oleme tingimata väga kalli raha eest tellitud, vaid internetis on müügil ka väga häid valmislahendusi – kodulehe valmiskujundusi, mida on vaja üksnes üles seada.

See raamat keskendub eelkõige sellele, kuidas Eesti turul oma tooteid ja teenuseid internetis müüa, kuid need teadmised on abiks samuti näiteks inglise keelsel turul tegutsedes. Eesti turg on kindlasti heaks lävepakuks rahvusahelise internetiäri loomiseks.

Kategooria:

Kirjeldus

Kasuliku info kogumik sisaldab:

  • 31 lk konspekt (pdf formaadis)
  • ca 1h videojuhiseid

See kogumik ei tee Sinust küll internetiäri eksperti, kuid see materjal annab Sulle hea sissejuhatuse internetiärisse. Samuti õpid, kuidas luua ise kodulehte nullist ning saad häid mõtteid, kuidas interneti võimalusi kasutada.

Toode jõuab Sinu e-postkasti üldjuhul 2h jooksul pärast makse laekumist.

 

 

Tõnu Põldma

Olen inimene, kes soovib aidata luua Sinu ellu positiivseid muutusi. Siin veebilehel jagan ma infot, mis mind on aidanud. Loodan, et Sa leiad siit häid mõtteid ja ideid, kuidas oma elu paremaks muuta.