Sina oled See Kes Loob Oma Elu. Võid luua oma Elu teadlikult või ebateadlikult, kuid lood igal juhul. Kas Sa juba tead, mida sooviksid luua? Või otsid veel? Mis on see, mida tõeliselt tahaksid saavutada? Kindlasti soovid, et Su meel oleks kerge ja rõõmus, et kogeksid oma elus harmooniat ja rahololu. Kindlasti soovid ennast hästi tunda.

Loomisruumi eesmärk ongi aidata Sul luua oma ellu head enesetunnet. Sa oled tulnud siia maailma looma ilu ja harmooniat, valgust ja headust, armastust ja mängulisust. Sa oled tulnud oma loomingust rõõmu tundma. Sa oled tulnud helisema tõe vibratsioonis ja selleks, et lasta oma jumalikkusel väljakiirata.

Teadlik loomine on oskus luua oma ellu soovitud muutusi kooskõlas vaimsete seaduste ja kõrgema plaaniga. See on oma jumaliku väe kasutamine ja ka vastutuse võtmine oma loomingu eest. Kõik olemasolev on omavahel seotud – meid mõjutavad sügavamal vaimsel tasandil Päikese, Kuu, tähtede tsüklid ja kogu ümbritsev maailm. Me võime tõmmata nende energiaid endasse, et võimendada ja täiendada enda oma. Läbi nende ja läbi meie voolab universaalne elujõud, qi või prana. Me saame oluliselt kaasa aidata loomisprotsessile, kui õpime elama kooskõlas looduse ja Maa seaduspärasustega ja neid tsükleid õigesti kasutama.

Kõik olemasolev on pidevas muutumises. Elu ei toimi ja jääme haigeks siis, kui seisame vastu asjade muutuvale loomusele. Kui üritame hoida kinni sellest, mida peame „heaks” olukorraks, tõmbume pingule ja hakkame vastu muutustele. Millestki ebapüsivast kinnihoidmine ja teesklus, et see on püsiv viib probleemideni elus.

Parem enesetunne tuleb kohe, kui laseme lahti asjadest, ideedest, eelarvamustest ja lõpetame püüde elusündmuste voolu peatada. Kui loobume enda samastamisest kindlate piiratud kogemuste, asjade ja olukordadega ning avame end muutustele ja uuendustele. Hea enesetunne tuleb siis, kui mõistame elu ja arengu tsüklilisust, ega punni sellele vastu, sest teame, igale tõusule järgneb paratamatult millalgi langus ja langusele taas tõus. Kui teame millal ja kui palju energiat kulutada, ega raiska seda valedele asjadele, kui teeme endale selgeks, mis on see, mida me tõeliselt vajame, et olla õnnelikud ning suuname siis kogu oma tahte teadlikult soovitu loomisele.

Loomisruum aitab Sul õppida looma oma elu niisuguseks nagu soovid, avastada oma eluülesannet ja tunda rõõmu eneseteostusest, õppida ennast (ja teisi) ise tervendama ja hakata tundma ennast hästi ja turvalisest teadmises, et Sina oled ise oma elu peremees.

Pakume selleks erinevaid juhitud meditatsioonikursusi grupis ja individuaalselt, reiki kurusi ja tervendust (nii 1 kui 2 tervendajaga), individuaalseid meelerännakuid, vaimset nõustamist,  TARO kaartidega elusuundade väljaselgitamist ning tervendavat maalimist.

Tere, mina olen Liina Kaumann

Kirjuta: liina@vaimnemaailm.ee
Helista: 55992477

Akadeemilise hariduse olen omandanud Tartu Ülikoolis Filosoofiateaduskonnas ajaloo erialal, kus minu lemmikuteks olid võrdlev religioonilugu, psühholoogia ja filosoofia.

2001. aastal sai alguse minu huvi vaimsete praktikate vastu. Sellele järgnesid aastad, mil lugesin läbi kõikvõimalikke vaimseid raamatuid, praktiseerisin igapäevaselt 5 tiibeti harjutust, reikit ning meditatsiooni ja püüdsin leida tasakaalu oma tollal, mitmel elualal üpris sassis elus.

Universum korraldas nii, et minust sai kuidagi iseenesest reiki tervendaja ja vaimne nõustaja – patsiente aina tuli ja tuli.

Aastal 2010 asutasin Vaimse Maailma, kus viin läbi erinevaid vaimse arengu kursusi (põhinevad peamiselt juhitud meditatsioonil). Minu tegevuste hulka kuuluvad ka inimeste vaimne nõustamine, reiki, kvantpuudutus, meditatiivne maal ja maagiline loomine.

Oma elu teadlikku loomist olen nüüdseks harjutanud 11 aastat. On olnud edukamaid ja vähem edukamaid aegu, on asju, mille loomine läheb mul juba päris ladusalt, kuid ka neid soove, mis ei taha ega taha täituda… Või täituvad hoopis nii, et mingi vimka on sees, on nagu minu soov, aga ometi mitte päris see… Just suuremad soovid, eriti need, millega olen emotsionaalselt seotud, sest nii väga ju tahaks… Hakkasin otsima vastust, mis siis on minu loomisega valesti? Mida ma saaksin muuta? Kuidas protsessile lisaväge anda? Ja usun, et nüüdseks ka leidsin enda jaoks need vastused. Nüüd on mul rõõm jagada teiega oma kogemusi.

Tere, mina olen Tõnu Põldma

Kirjuta: tonu.poldma@gmail.com
Helista: 55594236

Olen  õppinud õigusteadust, olen olnud turvatöötaja, aga ka psühholoogiliselt väga keerulises surmapaikade koristaja ametis. Olen oma elus läbi tulnud karmist depressioonist, mis avas edasi mu tervendaja võimeid. Oma elu ainetelel olen kirjutanud ka raamatu, sellega saab tutvuda siin.

Juba lapsena olid mul käed, millega sain teisi ravida – “kuumad käed”, nii öeldi mulle ja öeldakse siiani. Nüüd kasutan tervendamises oma esivanemate abi. Mõne aasta eest tuli minu juurde Lemuuriast pärit esivanem NIRI, kes ilmutab end hiiglasliku orbina, ingelliku olendina. Kui ma tervendan, siis palun alati tema kaasabi ning temaga koostöös suuname tervendavat energiat taotlusega just täpselt sinna, kuhu antud inimesel kõige rohkem vaja on.

Vahel kaasan tervendamisse lisaks Lemuuria energiatele ka reiki energiat. Seda näiteks siis, kui on vaja eelnevalt leevendada kergemat valu või mõnda väiksemat tasakaalutust inimese füüsilises kehas.

Lemuuria tervendus aitab leevendada füüsilist valu ja vaevusi. Samuti on võimalik seda energiat suunata mistahes probleemile või murele elus.

Lemuuria oli iidne kõrgtsivilisatsioon Maal. See eksisteeris veel enne Atlantist. Lemuurlased armastasid ja hoidsid Maad ja elasid harmoonias Kõiksusega. Pärast vastuseisu atlantlastega hävis Lemuuria tsivilisatsioon peaaegu täielikult. Siiski jäi osa sellest tsivilisatsioonist Maale alles, see asub  5. dimensiooni sageduses. Lemuuria energia muutub „kättesaadavaks“ neile, kelle teadvuseseisund hakkab lähenema 5. dimensiooni sagedusele. See tähendab ARMASTUST – tingimusteta.